11/23/2012

Liebster Awards pt. I

Dzień dobry!
Rozdziału nie będzie. Ale odpowiem na kilka pytań, ponieważ zostałam nominowana do Liebster Awards. Sama byłam zaskoczona. Ten i mój drugi blog - ten z imaginami +18 - zostały nominowane. Cieszę się ogromnie i dziękuję.

A oto odpowiedzi do pytań od @TheSimpsonizer z: http://royal-life-with-one-direction.blogspot.com/

Pytania i blogi podam w kolejnym poście, gdyż nie mam swojego laptopa, gdzie mam wszystkie linki do blogów, które kocham.

1.) Kto jest Twoim idolem (za co Go lubisz, podziwiasz itd.)?

Moim idolem jest Justin Bieber. Otwarcie potrafię do tego przyznać, nie zważając na lawinę hejtów w moją i Jego stronę. Lubię? Za to, że jest tu dla swoich Beliebers i za to, że jest im wdzięczny, że wzniosły go na szczyt. Podziwiam za to, że nigdy się nie poddał. Nie miał lekko od małego, później gdy wkroczył w show-biznes pojawiły się negatywne komentarze kierowane w Jego stronę. Ale pokazał wszystkim, że nie można brać wszystkiiego do siebie i robić swoje na przekór innym. Ma dystans do siebie, wpadnę przeistacza w żart  i idzie dalej.

2.) Jakie miejsca chcesz najbardziej odwiedzić? Dlaczego?

Najchętniej zwiedziłabym cały świat i myślę, że mi się to uda ze względu na zawód jaki wybrałam (marynarz). Ale tak naaaaaaaaaaaaajbardziej to: USA (L.A., Chicago, Las Vegas, Nowy York), Kanadę (Stratford!), Australię (Sydney i Gold Coast), Francję (Paryż, Paryż i jeszcze raz Paryż) i Anglię (LONDYN!). Dlaczego? Uważam, że Anglia i Francja to wspaniałe i piękne państwa (Powiedzmy, że w UK już byłam). Do Ameryki, Kanady i Australii mam sentyment ze względu na chłopaków. 


3.) Jaki jest Twój ideał chłopaka?

Jezu. Ideał? Hm... Cody Simpson? Haha. Aktualnie kręcę z kolesiem, któremu do Codsa jest daaaaaaaaaaleko. A co do charakteru to: ineligentny, zabawny, romantyczny, zaradny, dojrzały, zboczony (xD)... Długo by tak wymieniać. A i żeby mnie kochał i starał się umilić mi życie. To najważniejsze. 


4.) Ulubiona potrawa?

Naleśniki z serem/nutellą/syropem klonowym. 


5.) Co sądzisz o treaźniejszej pop-kulturze?

O Boże... Co sądzę? Show-biz za bardzo zmienia ludzi, tworzy z nich ideały, coś do czego każdy dąży. Idealna figura, twarz bez skazy. drogie ubrania. To nie o to chodzi. Ale myślę, że mamy duży wybór książek, filmów, muzyki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem czy odpowiedziałam jak powinnam....

6.) Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Nie znam pojęcia wolnego czasu. Nie mam go. Ale jak mam chwilę odpoczynku to czytam książki. A w internacie gdy nie muszę się uczyć - czego oczywiśc nie robię - to siedzę u chłopaków. Bo w weekend spotykam się ze znajomymi... 


7.) Twoja ulubiona książka?

I wybierz tu jedną... "Harry Potter i..." oraz "Ciemność przed świtem". Uwilebiam!


8.) Kogo najbardziej sobie cenisz (autorytet)?

Justin Bieber bez wątpliwości.

9.) Kogo z One Direction lubisz najbardziej? Dlaczego?

Ostatnio 1D jara mnie coraz mniej. A jak byłam nimi zafascynowana to co chwila był inny. Każdy z  nich jest wyją9kowy i nie ma co robić z jednego lepszego od innych.


10.) Co najbardziej kojarzy Ci się z Bożym Narodzeniem?

"Kevin sam w domu". :) I ubieranie choinki, czekanie na pierwszą gwiazdkę... 


11.) Wymarzony prezent na Mikołajki?

Coś co aktualnie mi się podoba lub przyda się. Albo po prostu zabranie mnie gdzieś i uczynienie tego dnia wyjatkowym. ;)Jeśli ktoś z czytających ma jakieś pytanie do mnie może pisać i pytać.  Z miłą chęcią odpowiem. :) A teraz lecę odpowiadać na drugą porcję pytań.

Buziaki.

P.S. Najbliższy rozdział chyba za tydzień! :)

2 komentarze:

  1. Zostałaś nominowana do Liebster Award. Pytania u mnie na blogu: http://cody-simpson-is-on-my-mind.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. z niecierpliwością czekam na nn :)
    gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję!
Jeśli komentujesz jako Anonim, to podpisz się chociaż imieniem czy inicjałami, bo czasami chcę wiedzieć do kogo mam się odnieść w poście. :)