8/23/2012

Złe wieści

Nie mam dobrych wieści. Chyba zawieszę bloga, bo po prostu nie umiem nic sensownego napisać. Albo moja wena na to opowiadanie się skończyła (w końcu to już ponad sto napisanych rozdziałów) chociaż wiem, co ma być dalej za parę rozdziałów, to bieżących nie umiem napisać albo po prostu potrzebuję czasu. Wiem, że to jedno z paru opowiadań o naszym Aussie, ale po prostu nie umiem sklecić nic sensownego. Nie wiem jak to będzie od września jak będę w szkole z internatem... Będę usiłowała coś pisać i dopiero, gdy napiszę parę naprawdę sensownych rozdziałów to tu wrócę. I nie mówię, że tylko tego bloga nie umiem pisać. Mam trzy inne i ledwo mi to idzie. Życie osobiste daje mi się we znaki i też przez to tracę wenę.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie i będziecie trzymać kciuki za mój szybki powrót do pisania LSCS bez którego nie wyobrażam sobie życia. Jest ze mną od dwóch lat i po prostu muszę dotrwać do celu jakim jest dorosłość Gosi i Cody'ego.
Buziaki! xx
peace&love

P.S.:
Jest cień szansy, że nasz Cods przyjedzie do naszej małej-wielkiej Narnii! Wszystkie nasze losy sądzone są tu: http://www.codysimpson.com/codytoeurope więc wszyscy wchodzą parę razy na dzień i klikają na Polskę! Beliebers już się przyłączyły dzięki czemu mamy ponad 1000głosów, ale Turcja ma 17000 więc leggo głosować! Proście też znajomych, którzy mają Twittera o oddanie chociaż jednego głosu. Razem spełnijmy nasze marzenie!
Kisses.

7 komentarzy:

 1. Mam pytanie. Czy mogłabyś ogłosić i pisać by ludzie głosowali na Polskę, jeżeli chodzi o nową trasę Cody'ego? http://www.codysimpson.com/codytoeurope Nie jesteśmy najlepsi, ale też nie najgorsi, więc mamy szanse.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już to zrobiłam. Po prostu zanim dodałam tą notkę nie było/zapomniałam o tej akcji. Teraz naprawiłam swój błąd, wyedytowałam notkę i jest. Dziękuję za przypomnienie!xx

   Usuń
 2. nie zawieszaj, bo odrazu nudno się robi !!!
  proszę : 33
  teraz rozwinęłas cos i znów jest ciekawie , nie zepsuj tego i pisz ! : *****

  OdpowiedzUsuń
 3. :c szkoda, ale ja wiem, że wrócisz! odblokuje ci się coś i będzie zajee ! :D♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Błagam dodaj coś bo tak nudno !! :/
  proszę wróć : # !

  OdpowiedzUsuń
 5. Basia come back !!!

  No , proszę zrób wielki powrót, zaskocz nas i znów cos napisz.: >>

  Jestem uzależniona od tego bloga, i jak tylko sobie siedze codziennie wieczorkiem popijając kakao przy laptopie , czuję że czegoś mi brak. Wtedy oriętuję się ze brak mi dalszych przygód Codyego i Goski. Energicznie klikam w zakładki, i wczytuję Twojego bloga. Ale wciąż powtarza się to samo. Ten zawód , kiedy patrze że ostatnim wpisem jest ten przeze mnie nie lubiany pod nazwą " złe wieści " .

  Błagam wróc, i nas wyzwól ! : **
  Albo przynajmniej napisz nam kiedy zamierzać powrócić ! < 3

  OdpowiedzUsuń
 6. Kobieto! Wracaj! My tu nie możemy tak trwać bezczynnie w niepewności co będzie się dalej działo w życiu Cody'ego i Jennifer. Tak bardzo KOCHAMY to opowiadanie. Dodaj coś BŁAGAMY!! <3


  http://cody-simpson-is-on-my-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!
Jeśli komentujesz jako Anonim, to podpisz się chociaż imieniem czy inicjałami, bo czasami chcę wiedzieć do kogo mam się odnieść w poście. :)